Preliminarūs serviso darbų įkainiai

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina
Robotai siurbliai Diagnostika 19 €
Diagnostika ir profilaktika 29 €
Diagnostika, profilaktika ir defektacijos akto išrašymas 49 €
Roboto jutiklių keitimas 25 €
Šoninio šepetėlio remontas 30 €
Pagrindinio valančio mechanizmo remontas 30 €
Navigacijos sistemos remontas 50 €
Kiti darbai Sutartinė
Langų valymo robotai Diagnostika 15 €
Diagnostika ir profilaktika 25 €
Diagnostika, profilaktika ir defektacijos akto išrašymas 40 €
Jutiklių keitimas 20 €
Motininės plokštės keitimas 20 €
Ratų keitimas 25 €
Varikliо keitimas 25 €
Korpuso elementų keitimas 25 €
Kiti darbai Sutartinė
Robotai-vejapjovės Diagnostika 29 €
Diagnostika ir profilaktika 49 €
Diagnostika, profilaktika ir defektacijos akto išrašymas 59 €
Jutiklių keitimas 30 €
Korpuso elementų (tame tarpe ratų, bamperių ir kt.) keitimas 20 €
Rato reduktoriaus keitimas 60 €
Pagrindinio variklio keitimas 40 €
Motininės plokštės keitimas 50 €
Kiti darbai Sutartinė

Nemokamas ir mokamas robotų remontas

Robotų remontų kainos – aktuali tema šių prietaisų savininkams, todėl atsakysime į dažniausiai iškylančius su remonto kaina susijusius klausimus. Kaip žinia, garantinis robotų remontas yra nemokamas. Neatitinkant specialių šio remonto sąlygų ar praėjus garantiniam laikotarpiui, atliekamas pogarantinis (mokamas) prietaiso taisymas. Net ir prireikus atlikti pogarantinį remontą, turime gerų žinių: pristačius robotą bet kokio gedimo taisymui, atliksime nemokamą diagnostiką. Taip pat primename, jog esant poreikiui (jums apsidraudus namų turtą) išrašome draudimo aktus.

Nuo ko priklauso robotų remonto kainos?

Robotų remontų kainos skirtinguose remonto salonuose Lietuvoje priklauso nuo šių pagrindinių veiksnių:

  • gedimo sudėtingumo;
  • roboto tipo ir keičiamų dalių kainos;
  • salono lygio ir meistrų kvalifikacijos.

Robotų remontų kainos – pagal gedimo sudėtingumą

Natūralu, kad itin sudėtingas gedimas atsieis brangiau nei paprastesni sutrikimai. Ne tokių rimtų gedimų šalinimas mūsų salone kainuoja vidutiniškai 30 – 40 eurų, o sudėtingesniais atvejais robotų remonto kainos kiek didesnės. Pavyzdžiui, roboto siurblio navigacijos sistemos remontas mūsų salone kainuoja apie 50 eurų, roboto vejapjovės motinės plokštės keitimas – 50 eurų, o  rato reduktoriaus keitimas – maždaug 60 eurų. Norime atkreipti dėmesį, kad keičiant įvairias robotų dalis, mokama ir už jas, ne tik už serviso meistro darbą. Todėl robotų remonto kainos varijuos ir priklausomai nuo keičiamos dalies kainos.

Robotų remontų kainos – pagal salono darbo kokybę

Kitas svarbus aspektas – pats salonas. Natūralu, kad robotų remonto kainos oficialioje, patikimoje ir rimtoje įstaigoje bus kiek didesnės nei „garaže“. Vis tik nuoširdžiai linkime netaupyti darbo ir keičiamų dalių kokybės sąskaita. Mūsų salone dirba tik patyrę, aukštos kvalifikacijos, savo darbą išmanantys meistrai, kurie noriai teikia informaciją apie geriausią roboto priežiūrą, atsako į visus su jūsų prietaisu susijusius klausimus. Siekiame geriausio kainos ir kokybės santykio, o visas neveikiančias jūsų roboto dalis keičiame tik originaliomis to paties modelio dalimis!

Robotų diagnostikos ir profilaktikos kainos

Pigiausia mūsų salono paslauga – tai roboto diagnostika. Priklausomai nuo roboto rūšies, diagnostikos kaina svyruoja nuo 15 iki 29 eurų. Taip pat itin aktuali roboto procedūraprofilaktika ir diagnostika. Mūsų salone, atsižvelgiant į roboto rūšį, profilaktikos ir diagnostikos kaina svyruoja nuo 25 iki 49 eurų. Tai – itin reikalinga ir efektyvi paslauga, padedanti anksti aptikti roboto sutrikimus bei užtikrinti nepriekaištingą prietaiso veikimo kokybę. Toks apsidraudimas dažnai padeda išvengti didelių vėlesnių išlaidų ir rūpesčių!

Preliminarios robotų remontų kainos mūsų salone

Žemiau matysite lentelę, kurioje pateikiamos mūsų salone taikomos robotų remonto kainos. Atkreipiame dėmesį, jog visos kainos nurodytos preliminariai, todėl galutinę mokėtiną sumą sužinosite, paskambinę ar atvykę į mūsų saloną. Lentelėje nenurodytų paslaugų roboto remonto kainos bus sutartinės. 

Nuoširdžiai kviečiame robotą taisyti ar atlikti prietaiso profilaktiką mūsų salone. Rūpinamės kiekvienu savo klientu, todėl mums nėra nesvarbių klausimų ir neįdomių iššūkių. Susisiekime, ir mes greitai bei sėkmingai išspręsime visus su robotų priežiūra ir taisymu susijusius rūpesčius!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.