Tikriausiai jau pastebėjote, kiek sąnaudų sutaupė ar kaip smarkiai buitį palengvino įsigytas langų valymo robotas. Šis prietaisas nepriekaištingai valo, jį nesudėtinga naudoti. Juk būtent langai labai daug pasako apie patalpos tvarkos preciziką ir jaukumą. Be to universalesnis langų valymo robotas gali būti naudojamas ir įvairiems vertikaliems paviršiams valyti: plytelėms, plaunamoms sienoms, rėminėms ir berėmėms langų konstrukcijoms bei pertvaroms. Būtent todėl, sutrikus prietaiso veikimui,  langų valymo robotų remontas leis vėl džiaugtis švariomis patalpomis ir mėgautis papildomomis laisvalaikio valandomis.

Kokie robotų modeliai taisomi?

Mūsų salone atliekamas „Hobot“, „Ecovacs“, „Mamibot“ modelių langų valymo robotų remontas. Dėl kitų firmų modelių taisymo kviečiame iš anksto teirautis mūsų salone – taip sutaupysite brangaus laiko ir turėsite galimybę greičiau išsiaiškinti situaciją. Mūsų salone atliekamas tiek garantinis, tiek pogarantinis langų valymo robotų remontas.  Atkreipiame dėmesį, jog pasibaigus garantinio aptarnavimo laikui, robotą pirkus užsienyje, pametus pilną komplektaciją sudariusias prietaiso dalis, ar netinkamai  robotą eksploatavus, atliekamas pogarantinis langų valymo robotų remontas. Gera žinia ta, jog jei esate apdraudę namų turtą, išrašome draudimui remonto aktus, o draudimas padengs remonto išlaidas prieš ar po paslaugos suteikimo.

Siekiame užtikrinti kuo aukštesnę savo paslaugų kokybę ir norime, kad jūsų langų valymo robotas tarnautų kuo ilgiau, todėl visada neveikiančias ar susidėvėjusias dalis keičiame tik originaliomis to modelio dalimis. Jau įsitikinome, jog tai – visada 100 procentų pasiteisinantis sprendimas!

Kiek laiko trunka langų roboto remontas?

Langų valymo robotų remontas ir jo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių:

  • gedimo sudėtingumo laipsnio;
  • ar sandėlyje turime jūsų langų roboto modelio atsarginių dalių (populiariausiųjų dalis visada sandėliuojame);
  • pristatymo laiko – jei atvešite savo robotą prieš pat sezoną, užtruksime ilgiau, todėl pats geriausias šio roboto laikas – vėlyvas ruduo ir žiema).

Jūsų langų valymo robotą įsipareigojame pataisyti per 30 darbo dienų, tačiau praktika parodė, kad didžioji dalis robotų į namus sugrįžta, neprabėgus net 10 parų!

Dažniausi langų robotų gedimai?

Įprastai langų robotų remontas tampa aktualus tais atvejais, kai:

  • robotas neįsijungia;
  • robotas pypsi;
  • robotas gavo drėgmės (šiuo atveju labai svarbu atjungti akumuliatorių ir kreiptis į servisą, kol drėgmė neįsiskverbė į pagrindinę plokštę!);
  • robotas sukiojasi vietoje ir nesiorientuoja erdvėje;
  • roboto krovimo plokštė neįkrauna roboto.

Įvykus tokiems gedimams, neretai prireikia taisyti ar keisti vieną iš šių roboto dalių: jutiklius, motininę plokštę, ratus, variklį, korpuso elementus.

Ką daryti, kad prietaisas veiktų nepriekaištingai?

Mūsų patirtis parodė, kad profilaktinė roboto priežiūra – būtina, norint sėkmingai ir ilgai naudoti šį prietaisą. Profilaktiką atlikti kviečiame kartą per metus – bus padaroma išsami kompiuterinė diagnostika, esant poreikiui – keičiamos detalės bei atnaujinama programinė įranga. Itin didelė tikimybė, jog laiku nuvežus prietaisą profilaktikai, sudėtingas ir  brangiai kainuojantis langų valymo robotų remontas jūsų robotui bus nereikalingas!

Trumpa naudotojo atmintinė

Robotai, kurių sudėtyje yra silikoninių dalių, negali dirbti, esant žemai temperatūrai, todėl tai gali apriboti išorinių sienų ir langų valymą. Langų valymo robotus be silikono galite pradėti naudoti gerokai anksčiau – nuo +5 laipsnių šilumos, aišku, nelyjant. 

Prižiūrėkite savo prietaisą – nuolat valykite, prieš robotui pradedant darbą, įsitikinkite, ar neapsinešę jutikliai ir robotas naudoja švarias šluostes. Jei turite abejonių dėl prietaiso veikimo, kviečiame nedelsiant susisiekti su mumis, kad viską išspręstume kuo greičiau ir pigiau!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.