Robotuservisas.lt – teikia visapusiškas – tiek garantinio, tiek pogarantinio serviso paslaugas, kad jūsų robotas visuomet būtų techniškai tvarkingas, puikiai atliktų rutininius nemėgstamus darbus ir svarbiausia – sutaupytų jums laiko, kurį galėtumėte skirti sau, šeimai, draugams bei augintiniams.

Pogarantinis robotų remontas teikiamas šiais atvejais:

  • kai robotas yra pirktas užsienyje (netaikoma tarptautinė garantija);
  • kai yra pasibaigęs garantinis laikotarpis (daugeliui robotų suteikiama 24 mėn. garantija);
  • kai robotas į servisą pristatomas garantiniu laikotarpiu, bet diagnostikos metu pastebimas netinkamas įrenginio eksploatavimas arba savarankiškas taisymas.

Atkreipkite dėmesį, kad robotų garantinis laikotarpis dažnai skiriasi nuo baterijos garantinio laiko. Įprastai robotui sutaikinama 24 mėn. garantija, o baterijoms gamintojas suteikia 6 mėn. garantiją.

Dėmesio! Jei esate apdraudę namų turtą – išrašome remonto aktus draudimui, o draudimas Jums padengs remonto išlaidas prieš ar po remonto.

Kokių prekės ženklų robotus taisome?

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kuris taisome ne vieno kurio nors atstovaujamo gamintojo robotus, bet daugelio skirtingų kategorijų ir įvairių gamintojų bei jų modelių robotus.

Pogarantinis robotų remontas pagal robotų kategorijas

Robotai dulkių siurbliai – Neato, iRobot, Samsung, Elektrolux, Xiaomi, Miele, Moneual.

Drėgno valymo robotai – Hobot, Mamibot, iRobot.

Langų valymo robotai – Hobot, Ecovacs, Mamibot.

Robotai vejapjovės – Worx, Amrogio, Cub Cadet, Husqvarna.

Jei tarp šių prekės ženklų nėra jūsų roboto, rekomenduojame su serviso darbuotojais susisiekti asmeniškai ir įsitikinti ar jūsų robotas gali būti remontuojamas pas mus.

Kiek laiko trunka roboto remontas?

Oficialus remonto terminas – 30 dienų, tačiau iš praktikos matome, kad ne piko metu (pvz. pavasarį, kai prasideda vejos pjovimo darbai) robotus sutaisome ir savininkams grąžiname savaitės bėgyje.

Kiek laiko užtruks roboto remontas, priklauso nuo šių faktorių:

  • ar gedimas minimalus, ar sudėtingas ir komplikuotas;
  • ar sandėlyje turime jūsų roboto modeliui reikalingų atsarginių detalių (populiariausias sandėliuojame, tačiau pasitaiko atvejų, kai retas dalis turime užsakyti iš užsienio – pas oficialius gamintojus);
  • ar robotą pristatysite piko metu (kai turime numatytų darbų kelioms savaitėms į priekį…)

Prieš atiduodami robotą į servisą, rekomenduojame susisiekti su darbuotojais – jie patikslins, kiek pogarantinis robotų remontas  užtruks bei suteiks visą reikalingą informaciją.

Ką daryti, kad robotai dirbtų gerai ir tarnautų ilgai?

Įsigijus robotą, jo savininkai dažnai taip atsipalaiduoja ir atitrūksta ne tik nuo robotui pavestų darbų, tačiau ir nuo pačių robotų priežiūros. Norime priminti ir paraginti visus pasirūpinti savo robotu, kad jis galėtų nepriekaištingai atlikti darbus ir tarnauti kur kas ilgiau nei numato pats gamintojas!

Dalinamės  patirtimi pagristomis rekomendacijomis.

Roboto švara.

Nesvarbu, ar tai būtų robotas siurblys, langų valymo robotas ar robotas vejapjovė, kad pasiektumėte puikių rezultatų, savo robotą turite nuolat valyti ir įsitikinti, kad jis dirba taip pat gerai, kaip būtų ką tik išpakuotas. Kaskart prieš paleisdami robotus valytojus, įsitikinkite, kad neapsinešę jutikliai ir robotas naudoja švarias šluostes. Bent kartą (per savaitę ar mėnesį?) prieš naudojant robotus vejapjoves, juos apverskite, nuimkite apsauginį dangtį ir išvalykite. Taip pat nuolat tikrinkite važiuojamąsias dalis. Jei turite kokių nors įtarimų, verčiau nerizikuokite ir kuo skubiau pristatykite robotą į servisą, kad vėliau nereikėtų investuoti į brangiai kainuojančias robotų dalis.

Profilaktinė apžiūra.

Mes ir mūsų klientai jau įsitikino, kad kartą metuose atliekama profilaktinė apžiūra gali užkirsti kelią dideliems ir brangiems gedimams bei prailginti roboto gyvavimo laikotarpį keliems metams! Kartą metuose rekomenduojame savo robotą pristatyti į servisą profilaktinei apžiūrai, kurios metu atliekama išsami (pagal gamintojo nurodymus) kompiuterizuota diagnostika, esant poreikiui, keičiamos susidėvėjusios arba gamintojo rekomenduojamos keisti naujomis detalės bei atnaujinama programinė įranga, įdiegiant naujausią jos versiją.

Roboto saugumas.

Youtube yra begalė video, kaip su robotais žaidžia vaikai bei naminiai gyvūnai. Nors filmukai gali pasirodyti linksmi, tačiau jokiu būdu nerekomenduojame su robotais leisti žaisti vaikams ar naminiams gyvūnams. Prieš paleisdami robotą, visada įsitikinkite, kad ant grindų ar vejos nėra robotui pavojingų daiktų ar žaislų detalių, o langų robotas dirba tik su apsauginiu lynu. Kadangi robotai dirba gana savarankiškai, rekomenduojame juos palikti vienus ir netrikdyti jų darbo bei navigacijos.

Esame įsitikinę, kad pogarantinis robotų remontas jums taps neaktualiu, jei robotą naudosite pagal instrukcijas, rūpinsitės jo švara, kasmet pristatysite jį profilaktinei priežiūrai bei užtikrinsite jo saugumą.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.