Jei turite ir sėkmingai naudojate vejos robotą, jau įsitikinote gausiais šio įrenginio privalumais – sutaupote brangaus laiko ir jėgų, veja atrodo nepriekaištingai, o vejos pjovimo robotas dirba tyliai ir neteršia aplinkos. Vis tik kartais nutinka įvairių nesklandumų, o mes esame čia, kad padėtumėme –  atliktas vejos robotų remontas užtikrins, jog jūsų prietaisas vėl bus kaip naujas.

Ką ir kaip taisome

Taisome „Ambrogio“, „Worx“, „Husqvarna“, „Cub Cadet“ vejos pjovimo robotus. Vis tik rekomenduojame visada prieš tai su mumis susisiekti ir įsitikinti, kad jūsų turimo roboto modelis gali būti taisomas šiame salone. Mūsų servise  atliekamas tiek garantinis, tiek pogarantinis vejos robotų remontas. Atkreipkite dėmesį, kad net nepasibaigus garantinio aptarnavimo laikui,  paaiškėjus, jog robotas buvo prižiūrimas ir eksploatuojamas netinkamai – imsime diagnostikos mokestį.

Pasibaigus garantiniam aptarnavimo laikui, robotą pirkus užsienyje ar netinkamai jį prižiūrėjus, atliekamas pogarantinis vejos robotų remontas. Primename, jog jei esate apdraudę namų turtą, išrašome draudimui remonto aktus. 

Dirbame atsakingai ir kruopščiai, todėl atlikdami tiek garantinį, tiek pogarantinį vejos roboto remontą, neveikiančias ar susidėvėjusias dalis keičiame tik originaliomis dalimis. Tik taip galime užtikrinti nepriekaištingą jūsų vejos roboto darbo kokybę.

Kada atgausite savo prietaisą?

Vejos roboto remonto laikas priklauso nuo keleto veiksnių:

  • gedimo sudėtingumo laipsnio;
  •  sandėlyje turimų atsarginių dalių (populiariausiųjų dalis visada sandėliuojame);
  • pristatymo laiko – jei atvešite savo vejos robotą prieš pat sezoną, užtruksime ilgiau, todėl pats geriausias vejos roboto remonto laikas – ruduo ir žiema).

Jūsų vejos robotą įsipareigojame pataisyti per 30 darbo dienų, tačiau net 90 procentų prietaisų pas savininkus sugrįžta per savaitę!

Dažniausi vejos robotų gedimai

Dažniausiai vejos robotų remontas tampa aktualus, kai:

  • robotas neįsijungia;
  • robotas pypsi;
  • robotas gavo drėgmės (šiuo atveju labai svarbu atjungti akumuliatorių ir kreiptis į servisą, kol drėgmė neįsiskverbė į pagrindinę plokštę!);
  • robotas sukiojasi vietoje ir nesiorientuoja erdvėje;
  • roboto krovimo plokštė neįkrauna roboto. 

Tokiais atvejais neretai prireikia taisyti ar keisti vieną iš šių vejos roboto dalių: jutiklius, korpuso elementus (tarp jų ir ratus, bamperius ir kt.), rato reduktorių, pagrindinį variklį ar motininę plokštę.

Vejos Robotų Profilaktika

Po aktyvaus sezono pabaigos labai rekomenduojame prietaisą į mūsų servisą pristatyti profilaktinei apžiūrai. Taip užbėgsite į priekį galimoms problemoms ir užtikrinsite roboto  ilgaamžiškumą. Taip pat siūlome vejos robotų žiemos servisą – tai puiki paslauga visiems, kurie nori pirmauti vejos priežiūros ir grožio srityje pavasarį! Plačiau apie šią paslaugą rasite čia: vejos robotu ziemos servisas .

Tai, kas svarbu

Kad jūsų prietaisas tarnautų ilgai, nepamirškite sezono metu bent kartą per mėnesį robotą apversti ir išvalyti. Jokiu būdu negalima vejos roboto plauti po vandeniu! Taip pat reikia kartą per sezoną patikrinti judančias detales, kad neatsirastų deformacijų ir per didelio laisvumo. Tik pastebėję roboto veikimo nesklandumą, nedelskite ir susiekite su mumis, kad kuo greičiau ir efektyviau išspręstume problemą. Tinkamai prižiūrint savo prietaisą, didėja tikimybė, kad vėlesnis vejos robotų remontas jums bus neaktualus!

Linkime jums kuo sklandžiau veikiančių vejos robotų ir išpuoselėtos vejos!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.