Esame garantuoti, kad mūsų „Robotų serviso“ dirbtuvėse gausite kokybišką, greitą aptarnavimą ir atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat meistrai mielai patars vejos roboto priežiūros, instaliacijos ar remonto darbų klausimais.

Roboto vejapjovės garantinis remontas

Vejos robotams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. „Robotų serviso“ specialistai turi ilgametę darbo patirtį prižiūrėti, remontuoti ar instaliuoti vejos pjovimo robotus. Todėl jie tiksliai žino, kaip sureguliuoti ar pakeisti roboto reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis paprastu, patogu ir saugiu vejos pjovimu.

Roboto vejapjovės remontas pasibaigus garantiniam laikotarpiui

Į mūsų robotų serviso dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus roboto vejapjovės garantiniam laikotarpiui. „Robotų servisas“ – sertifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą, patikimai suremontuos vejos robotą net ir pasibaigus 24 mėnesių garantiniam laikotarpiui.

Roboto vejapjovės profesionalus instaliavimas

„Robotų servisas“ specialistai teikia vejos roboto instaliavimo paslaugą – kontūro kabelio terpimas į veją, pajungimas prie roboto įkrovimo stotelės bei vejos roboto suprogramavimas darbui sklype. Instaliuojant vejos robotą, kontūro kabelį prie vejos pritvirtinti galima ir specialiomis kabėmis. Tai atpigina instaliavimo darbus, bet padidina kontūro kabelio ar jo pažeidimo galimybę (pvz., skarifikuojant ar aeruojant veją). Rekomenduojame instaliuoti vejos roboto kontūro kabelį įterpiant jį į veją.

Kontūro kabelio remontas

Įmonės „Robotų servisas“ specialistai teikia nutrūkusio kontūro kabelio paieškos bei sujungimo paslaugą.

Roboto vejapjovės saugojimas ne sezono metu – žiemos servisas

„Robotų servisas“ – nauja paslauga, kuri padės taupyti Jūsų laiką ir apsaugos nuo neplanuotų netikėtumų pavasarį. Užsisakius „Vejapjovės žiemos serviso“ paslaugą vejos robotas saugiai peržiemos „Robotų servisas“ patalpose, o serviso meistrai profesionaliai paruoš Jūsų robotą vejapjovę naujam sezonui. Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, robotai vejapjovės paimami iš kliento sklypo ir atvežami į „Robotų servisą“ žiemos saugojimui. Vejos robotai išvalomi, patikrinama, ar plastikinės detalės nebuvo mechaniškai pažeistos, nesusidėvėjo. Patikrinamos priekinių ratukų ašys, fiksatoriai, guoliai, atliekama važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra. Jei reikia, pakeičiami roboto vejapjovės peiliukai. Atliekama kompiuterinė patikra, programinės įrangos atnaujinimas ir akumuliatoriaus testas. Vejos robotai laikomi šiltoje patalpoje, baterijos periodiškai pakraunamos. Pasibaigus žiemai ir atėjus pavasariui, vejos robotas pristatomas atgal į kliento sklypą.

Siūlomi paslaugų planai – Minimalus, Vidutinis ir Maksimalus. Paslaugų kiekis ir kainos skiriasi atitinkamai pagal pasirinktą planą (žiūrėti į žemiau esančią lentelę).

Atsidėkokite savo robotui vejapjovei! Kviečiame pasinaudoti robotų vejapjovių žiemos serviso paslaugomis. Jums išsirinkus Minimalų, Vidutinį ar Maksimalų paslaugų planą, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų robotu vejapjove.

Plano pavadinimasMinimalusVidutinisMaksimalus
Roboto transportavimo paslauga rudenį iš sklypo į Lazy House robotų viešbutį
Roboto transportavimo paslauga pavasarį iš Lazy House robotų viešbučio į sklypą
Roboto saugojimas žiemą Lazy House robotų viešbutyje
Periodinis roboto pakrovimas žiemą
Roboto valymas
Priekinių ratukų guolių, ašių bei fiksatorių patikra ir jeigu reikia pakeitimas
Galinių ratų ir jų įvorių patikras
Plastikinių detalių patikra dėl mechaninių pažeidimų ar nusidėvėjimo
Pjovimo ir slydimo diskų bei jų guolių patikra, ir jeigu reikia pakeitimas
Važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra
Peiliukų patikrinimas ir jeigu reikia pakeitimas
Nuodugni kompiuterinė patikra bei ataskaitos pateikimas
Programinės įrangos atnaujinimas
Akumuliatoriaus testas (įkrovimo talpa, srovės, naudojimas)
Bandomasis važiavimas mūsų bandymų aikštelėje
PASTABA: detalių kaina į paslaugų planą neįskaičiuota59,00 €79,00 €99,00 €

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.