Būstų grindys puikiai atspindi aktyvų mūsų gyvenimo būdą – skanių kąsnelių trupiniai, buities dulkės, augintinių plaukai… Visa laimė, kad yra puikus švaros palaikymo pagalbininkas – robotas siurblys. Esame tikri, kad įsitikinote šio prietaiso kokybe ir be jo jau sunkiai įsivaizduojate savo kasdienybę. Būtent todėl, įvykus gedimui, laiku ir kokybiškai atliktas robotų siurblių remontas vėl leis džiaugtis lengvesne buitimi.

Taisomi siurblių modeliai ir remonto būdai

Taisome „Neato“, „iRobot“, „Samsung“, „Elektrolux“, „Xiaomi“, „Miele“, „Moneual“ firmų robotus siurblius. Dėl kitų modelių taisymo visada kviečiame susisiekti su mūsų salono darbuotojais – jei tik galėsime, mielai jums padėsime! Mūsų salone atliekamas tiek garantinis, tiek pogarantinis robotų siurblių remontas. Siūlome atkreipti dėmesį, jog pasibaigus garantinio aptarnavimo laikui, robotą pirkus užsienyje, pametus pilną komplektaciją sudariusias prietaiso dalis, ar netinkamai robotą eksploatavus, garantija nebegalioja, todėl bus atliekamas pogarantinis siurbiančių robotų remontas. Tačiau gera žinia yra ta, jog jei esate apdraudę namų turtą, išrašome draudimui remonto aktus, o draudimas padengia remonto išlaidas prieš ar po paslaugos suteikimo. 

Norime, kad liktumėte patenkinti mūsų darbo kokybe, todėl savo paslaugas atliekame itin preciziškai – susidėvėjusias, neveikiančias įrenginio dalis keičiame tik originaliomis to modelio dalimis.

Kada galiu tikėtis pataisyto siurblio?

Robotų  siurblių remontas ir jo trukmė priklauso nuo gedimo sudėtingumo laipsnio, turimų dalių atsargų (populiariausiųjų dalis visada sandėliuojame) ir mūsų užimtumo (norime jums padėti kuo greičiau, tačiau, kai supuola daug užsakymų, natūralu, kad dėmesio reikia skirti ir kitiems klientams). Stengiamės dirbti kuo sparčiau, bet ne mažiau svarbi ir atliekamų darbų kokybė!

Džiugi žinia yra ta, jog net 90 procentų robotų siurblių pataisome per savaitę (oficialus įsipareigojimas – 30 dienų).

Kas sugedo?

Dažniausiai robotų siurblių remontas tampa aktualus, kai roboto neina įjungti, jis skleidžia nebūdingus garsus (pavyzdžiui, pypsi), prietaisas gavo drėgmės (šiuo atveju labai svarbu laiku atjungti akumuliatorių ir kreiptis į robotų taisymo saloną), robotas sukiojasi vietoje ir nesiorientuoja erdvėje, krovimo plokštė neįkrauna roboto. 

Tokiais atvejais neretai prireikia taisyti arba keisti šoninį prietaiso šepetėlį, pagrindinį valantį mechanizmą, navigacijos sistemą, ar susidėvėjusius jutiklius ir kitas dalis.

Kad robotas siurblys veiktų dar geriau

Laiku pristatyti jūsų robotą siurblį profilaktikai kviečiame visus, besitikinčius nepriekaištingai veikiančio prietaiso bei tuos, kurie nori sutaupyti brangaus laiko ir pinigų! Šią „procedūrą“ kviečiame daryti kartą per metus –   jos metu bus atliekama išsami kompiuterinė diagnostika, esant poreikiui – keičiamos detalės bei atnaujinama programinė įranga.

Svarbiausios priežiūros taisyklės

Norėdami, kad jūsų prietaisas būtų ilgaamžis ir negestų, o robotų siurblių remontas būtų neaktualus, laikykitės kelių paprastų švaros taisyklių. Prietaisui atlikus savo darbą, nepamirškite jo išvalyti – po kiekvieno siurbimo išimkite ir iškratykite dulkių konteinerį, patikrinkite dulkių filtrą (jam prisipildžius – pakeiskite). Dulkių siurblio šepečiai linkę apsivelti žmonių ir gyvūnų plaukais, todėl išvalykite ir į juos. Kas kelias  savaites apžiūrėkite prietaiso dalis – „langelius“, kurie yra atsakingi už navigaciją ar savisaugą.

Linkime švarių namų ir gerai veikiančių buities pagalbininkų!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.